Medent
Stomatologia Soroko

Poznań (Rataje)
dzielnica "Nowe Miasto"

Profesjonalny Gabinet
Stomatologiczny w Poznaniu

MEDENT STOMATOLOGIA SOROKO to miejsce , które powstało z myślą o Pacjentach ceniących najwyższą jakość usług. Działamy w oparciu o najlepsze wzorce światowej stomatologii.

Współpraca wieloosobowego zespołu lekarzy, zapewnia pacjentom kompleksowe i wysokospecjalistyczne leczenie stomatologiczne.

Dokładamy wszelkich starań, aby pacjenci czuli się u Nas komfortowo. Do dyspozycji macie Państwo wygodną poczekalnię, przestronne gabinety oraz najnowszy sprzęt specjalistyczny.

Nasz Personel
lek. dent. Aleksandra Soroko

Ukończyła studia stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2005 roku.

Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów, kładzie nacisk na połączenie wyniku leczenia z efektem estetycznym. Szczególne podejście do wykonywanej pracy sprawiają, iż zabiegi w odczuciu pacjenta staja się przyjemnym elementem dbania o zdrowie i samopoczucie.

Cały czas szkoli się w powyższych dziedzinach w myśl zasady „Z nauką jest jak z wiosłowaniem pod prąd. Skoro tylko zaprzestaniesz pracy, zaraz spycha cię do tyłu.” Każdego pacjenta traktuje tak, jakby sama chciała być leczona, przez co zabiegi wykonywane są bezboleśnie, z największą starannością i precyzją.

Poza  pracą zawodową, uwielbia sporty wodne,narty,rower.

dr.n.med Sebastian Soroko

specjalista chirurg -szczękowy

Absolwent Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego w 1996r. .Wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny Kliniki Chirurgii Szczękowo – Twarzowej  Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zdana specjalizacja z chirurgii stomatologicznej, obrona rozprawy doktorskiej oraz zakończona egzaminem państwowym specjalizacja z chirurgii szczękowo-twarzowej to owoce pracy w uczelni. Obecnie lekarz konsultant  ,szpital dziecięcy odział chirurgii- szczękowej Krysiewicza w Poznaniu. Dopełnieniem mojej wiedzy są kursy krajowe i zagraniczne oraz udział w licznych kongresach poświęconych chirurgii szczękowo-twarzowej,chirurgii stomatologicznej oraz implantologii.Zajmuje się leczeniem chirurgicznym , wad szkieletu twarzy – chirurgią ortognatyczną i rekonstrukcyjną,implantologią, protetyką oraz rozległymi odbudowami zwarcia rekonstrukcje oparte na implantach.

 • Wszczepianie implantów
 • Protetyka
 • Odbudowa kości i wyrostków zębodołowych
 • Podniesienie dna zatok szczękowych
 • Przeszczepy autogenne bloków kostnych
 • Zabiegi chirurgiczne wspomaganego rozszerzenia szczęki (w tym zakładanie dystraktorów)
 • Zabiegi osteotomii szczęki
 • Zabiegi osteotomii żuchwy
 • Zabiegi obuszczękowe (osteotomia szczęki i żuchwy podczas jednego zabiegu)
 • Genioplastyka (plastyka nadmiernie wysuniętej lub cofniętej brody)
 • Usuwanie zębów
 • dłutowanie zatrzymanych zębów
 • Resekcje wierzchołków korzeni
 • Chirurgiczne przygotowanie jamy ustnej do leczenia protetycznego
 • Plastyka tkanek miękkich np. wędzidełka języka warg
 • Diagnostyka onkologiczna
 • Chirurgiczne leczenie niezłośliwych guzów kości szczęki i żuchwy
lek. dent. Mateusz Fijałkowski

Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu .

Doktor nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo  w licznych kongresach i kursach naukowych, zarówno w kraju jak i zagranicą.

W gabinecie zajmuje się leczeniem endodontycznym (kanałowym) przy użyciu mikroskopu,stomatologią estetyczną,protetyką oraz chirurgią stomatologiczna.

Poza pracą pracą zawodową, miłośnik gór uwielbia wycieczki górskie a zimą przy każdej możliwej okazji szusuję na nartach.

dr.n.med Joanna Tomaszewska

lek.dent.

Ukończyła studia stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu .

Wieloletni pracownik  KATEDRY I KLINIKI ORTOPEDII SZCZĘKOWEJ I ORTODONCJI przy uniwersytecie medycznym im Karola Marcinkowskiego  w  Poznaniu .

Uczestniczka licznych kongresów oraz kursów naukowych  z zakresu ortodoncji zarówno w kraju  jak i zagranicą.  Poza  pracą zawodową, uwielbia sporty wodne: żeglarstwo,podróże ,motocykle.

MEDENT STOMATOLOGIA

61-131 Poznań
ul. Katowicka 29

Jesteśmy gabinetem gdzie traktujemy pacjentów indywidualnie i holistycznie. Nie rozwiązujemy jednego problemu w oderwaniu od innych.

Dla nas przede wszystkim jesteś pacjentem a nie klientem. Podpowiadamy jak zadbać o uśmiech, przedstawiamy indywidualny plan leczenia, zgodnie z potrzebami pacjenta. To pacjent decyduje którą metodę leczenia wybiera. My szanujemy ten wybór.

Mamy zespół specjalistów z różnych dziedzin stomatologii. Dzięki temu możemy rozwiązać Twoje problemy całościowo i kompleksowo.

Zwracamy uwagę nie tylko na funkcję ale również na estetykę proponowanych rozwiązań. Dajemy z siebie wszystko, pomagając naszym pacjentom w uzyskaniu ich wymarzonego uśmiechu, który daje swobodę ekspresji i pozwala być sobą.

TOP